Dažnai užduodami klausimai
Noriu užsisakyti langus. Nuo ko turėčiau pradėti?
Atvykite į ofisą, arba paskambinkite telefonu. Susitarsime, kokiu Jums patogiu laiku pas Jus gali atvykti meistras ir pamatuoti langus. Pamatavus, atliekame skaičiavimus. Jums pageidaujant, paskaičiavimus galime atsiųsti Jūsų nurodytu elektroniniu paštu, faksu, arba viska aptarti telefonu. Prieš pradedant vykdyti užsakymą, sudaroma sutartis, aptariamas montavimo laikas ir data ir imamas 50 % nuo gaminių sumos avansas. Galutinis atsiskaitymas vykdomas po darbų atlikimo. Galioja atsiskaitymas ir grynais ir pavedimu.
Ar galiu nusipirkti langus išsimokėtinai?
Taip, žinoma. Šiuo metu bendradarbiaujame su UAB ,,Ukio banko lizingas”. Apie sąlygas galite pasiterauti telefonu 8-385-30754, 8-618-82882.
Kokias teikiate garantijas?
Kokybei ir garantiniam aptarnavimui mes skiriame ypatingą dėmesį. Todėl drąsiai suteikiame 5-erių metų aptarnavimo garantiją. Per tą laiką klientas spėja pažinti naudojimosi langais ypatumus.
Kokia lango kvadratinio metro kaina?
Kiekvienas gaminys yra skaičiuojamas atskirai. Pirmiausia paskaičiuojama jo kaina, kuri priklauso nuo lango formos ir varstomumo, ir tik tada galima išvesti kvadratinio metro kainą. Didesnio lango kvadratinio metro kaina yra mažesnė, o mažesnio lango – didesnė (darbo sąnaudos tos pačios, skiriasi tik medžiagų sąnaudos). Todėl norėdami palyginti skirtingų firmų kainas, klauskite jose konkrečių langų kainų.
Kas yra selektyvinis stiklas?
Selektyvinis stiklas - tai stiklas, padengtas akimi beveik nematoma plėvele iš metalų ir metalų oksidų, turinčiu savybę atspindėti šilumą. Šis stiklo paketas iš patalpos išleidžia į lauką maždaug tris kartus mažiau šilumos negu paprastas.
Kaip prižiūrėti palstikinius langus?
Priežiūra yra pati paprasčiausia tiek stiklams, tiek rėmams. Rėmus galima valyti vandeniu su muilu, soda ar kitais plovikliais, neturinčiaus abrazyvinių dalelių ir tirpiklių. Stiklams valyti naudojamas įprastas langų valiklis arba tiesiog vanduo. Plastikinių langų stiklus lengviau prižiūrėti, nes jų nereikia taip blizginti.
Kaip vėdinti patalpas, kad nerasotų stiklai ir nepelytų sienos?
Plastikiniai langai yra labai sandarūs. Tai puiki šilumos izoliacija. Tai įvertinant reikia prisiminti, kad pataplas reikia vėdinti priverstinai. Dėl langų rasojimo ir troškaus oro kambaryje nekalti nei langų gamintojai, nei profilis, iš kurio pagamintas sandarus langas ir netgi stiklo paketas. Langai keičiami į sandaresnius - plastikinius ar medinius - norint sutaupyti šilumą, apsisaugoti nuo skersvėjų ir triukšmo, sklindančio iš gatvės. Tačiau dėl naujų langų sandarumo, oras tarp patalpų ir lauko keičiasi gerokai lėčiau, patalpoje dėl nejudančio oro atsiranda drėgmė, dėl to gali imti rasoti langai, pelyti sienos. Jei kambaryje yra gėlių, ruošiamas maistas, džiovinami skalbiniai, arba tiesiog tai yra miegamasis (juk net kvėpuodamas žmogus išskiria drėgmę), patalpas būtina vėdinti kelis kartus per dieną. Verta padaryti skersvėjį- taip kambariai išsivėdins greičiau. Geriausia naudoti ne ventiliacijos padėtį, o langą atverti pilnai kelioms minutėms, kad patalpoje esantis oras pasikeistų, o tuo tarpu daiktai ir sienos patalpoje nespėtų atšalti.
Natūralus vėdinimas praveriant langus namuose yra efektyvus tuomet, kai yra teisingai įrengti ventiliaciniai kanalai ir oras gali laisvai cirkuliuoti visuose namuose. Tam reikia palikti tarpus po vidaus durimis, nupjaunant jų apačią arba įrengiant specialias orui laidžias groteles jų apačioje. Vėdinimas turi vykti nuolatos, net ir tada, kai viduje nėra žmonių. Natūralaus vėdinimo atveju orą verčia judėti temperatūrų skirtumas tarp lauko ir vidaus bei vėjas. Dar reikšmės turi kamino arba vėdinimo kanalo aukštis. Be abejo, jei nėra vėjo ir temperatūra vasaros metu yra vienoda ir lauke, ir viduje, oro judėjimo tikėtis neverta.
Ar verta užsakyti langus su orlaidėmis?
Pasirenkant orlaides reikėtų atkreipti dėmesį į jų charakteristikas ir apskaičiuoti kambario tūrį. Geriausia būtų pasirinkti automatiškai veikiančias orlaides, kurias valdo jutikliai, jautrūs drėgmei patalpų ore. Žmonės su iškvepiamu oru išgarina daug vandens, kuris būna ore kol patalpa nevėdinama. Šie garai, atsiradus atitinkamoms sąlygoms, virsta vandeniu (todėl rasoja langai, drėksta sienos). Lango rasojimas žiemos metu labai priklauso nuo patalpos vidaus temperatūros, lauko temperatūros ir nuo lango stiklo temperatūros. Juk pagal fizikinius dėsnius žinome, kad rasa nusėda ant šaltesnių paviršių. Jei patalpoje oro drėgnumas apie 70% , o patalpos temperatūra +20C, lauko temperatūra -10C, tai lango stiklo temperatūra bus apie +14C. Šiuo atveju ant stiklo iš patalpos pusės susidarys kondensatas. Oras, patenkantis pro orlaidę sušyla ir sausėja. Sausesnis oras „praskiedžia" drėgną orą patalpoje, todėl rasos taško temperatūra tampa žemesnė, t.y. lango stiklas gali būti šaltesnis, bet rasa neiškrenta. Rekomenduojama, kad po langu būtų nors nedidelis šildymo radiatorius. Tačiau vien orlaidžių šiuo atveju negana. Kad vyktų vėdinimas, reikalingas ir oro šalinimas. Patalpoje gali būti daugybė orlaidžių, tačiau jei nebus oro ištraukimo, vėdinimas nevyks.
Kokią apsaugą naudoti, kad vaikai neatidarytų lango iš vidaus?
Langams galima pasirinkti rankenas su užraktu. Langą atverti gali tik tas, kuris turi raktą.
Kaip apsisaugoti, kad langų neatvertų iš lauko pusės?
Visi langai yra montuojami su 1 lygio apsaugos apkaustais. Norint papildomai apsisaugoti, galima montuoti padidinto saugumo apkaustus.