Langų reguliavimas

 Kas priverčia pareguliuoti plastikinius langus?

  • visų pirma - sezonų kaita, tai yra temperatūrų skirtumas. Kaitinant tiesioginei saulei ar spaudžiant šaltukui, metalinės ir plastikinės langų konstrukcijos plečiasi ir traukiasi. (Todėl, montuojant langus yra paliekami nedideli tarpeliai tarp lango staktos ir sienos - lango "judėjimui".)
  • kita priežastis (pridaranti daugiausiai bėdų) - mechaninis poveikis į langą. Kitaip sakant, "nenormalus" lango nusidėvėjimas. Iš tikrųjų, norint apsaugot langus nuo stiprių deformacijų ir pratęst jų gyvavimo laiką, reiktų atsisakyt kai kurių kenksmingų įpročių.

   Laikui bėgant, lango stakta bei varčia šiek tiek išsikreipia. Tokių pakrypimų galimybė labai priklauso ir nuo langų dydžio. Kuo langai didesni (ir sunkesni), tuo labiau jie yra
linkę išsikreipti, "nusėsti".

   Langų išsikreipimams/deformacijoms įtakos taip pat turi ir spalva. Kuo tamsesnė lango apdaila, tuo labiau lango konstrukcija reaguoja į tiesioginius saulės spindulius.

   Šie lango konstrukcijų pakrypimai dažniausiai yra nežymūs, net gali būti nepastebimi plika akimi. Tačiau, jie gali įtakoti lango varstymą ir sandarumą.

   Priklausomai nuo deformacijos lygio, plastikinius langus įmanoma daugiau ar mažiau atstatyti į teisingą padėtį.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews