Langų montavimas žiemą - mitai ir realybė

Plastikinių langų montavimo technologija žiemą nedaug skiriasi nuo montavimo technologijos šiltuoju metų laiku, tai reiškia, kad žiemą taip pat galima keistis langus. Priešingai, klientui iš to gali būti tam tikros naudos. Apsvarstykite pagrindinius montavimo ypatumus.

Plastikinių langų populiarumas šiandien yra labai didelis ir auga, dažnai norint pasikeisti langus, reikia laukti eilėje. Paprastai pavasario-vasaros mėnesiais  atliekama didžiausia dalis statybos ir remonto darbų, tuo tarpu žiemos mėnesiais statybos darbų apimtis ženkliai sumažėja. Įmonės kurios užsiima langų pardavimais ir jų montažu, paprastai dirba ištisus metus ir žiemos mėnesiais turi nedaug užsakymų. Dėl šitos priežasties žiema nėra eilių ir todėl pasikeisti langus yra ne tik greičiau, bet ir dažniausiai pigiau. Daugelis kompanijų žiemą, paprastai taiko dideles nuolaidas.

Pagrindinis mitas apie žiemos plastikinių langų montavimą – žema atliktų darbų kokybė, naudojant netinkamas  šaltuoju metu montavimo medžiagas. Iš tiesu, naudojant žemos kokybės montažines putas, jas negali išsiplėsti iki reikiamo tūrio, dėl to neįmanoma jos naudoti techniniu požiūriu. Šiais laikais montuojant langus žiemą, naudojamos šiuolaikinės montažinės putos, todėl langų montažas galimas nuo 0 iki -10. Be to dažniausiai, jūs gausite papildomą garantiją montažo darbams. Pagrindinis rūpestis montuojant plastikinius langus žiemą – baime atšaldyti patalpas. Reikia nepamiršti, kad procesas atliekamas žingsnis po žingsnio ir pats langų montažas užtrūksta ne ilgiau kaip pusę valandos. Demontuojamas senas langas ir į jo vietą tuoj pat statomas naujas langas. Viskas kartojama iki bus sumontuoti visi langai.

Naudojant tinkamas montavimo medžiagas ir didelė darbuotoju patirtis užtikrina tinkamą atliktų darbų kokybę ir montuojamo lango ilgaamžiškumą. Klientui nereikia laukti eilėje, darbai vykdomi maksimaliai greitai bet kuriuo metų laiku, nelaukiant pavasario! Galimi montažo trūkumai ar brokas, plyšiai, nelygumai, neteisingas lango reguliavimas, nesandarūmai, netinkama lango furnitūra,  išryškėja tuoj pat – iš karto jaučiami skersvėjai. Klientas iš karto gali įvertinti montažo kokybę. Siūlome nelaukti pavasario ir drąsiai keistis langus žiemą.

  

Mūsų siūlomų plastikinių langų profilių aprašymai

Mūsų siūlomų medinių langų profilių aprašymai

 

UAB „ADARGENA“ Dariaus ir Girėno 29a, LT32111 Zarasai, Tel/fax. 8-385-30754

Aukštaitijos regiono  langų ir durų iš medžio, plastiko prekybos ir montavimo lydere 

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews