Slenkančios sistemos

 

Spintos

Gaminame sienines, montuojamas nišose ir ir korpusines spintas. Spintos gali būti įrengtos net ir nepatogiausiose vietose (palėpėse, erdvėse po laiptais, netaisyklingų formų patalpose). Sieninės spintos gaminamos nuo grindų iki lubų ir nuo sienos iki sienos. Tokioms spintoms dažniausiai jau būna paruoštos nišos. Jei reikia – spintą gaminame su vienu ar dviem šonais, palėpėse, kai reikalingos nupjautu kampu stumdomos durys. Visas spintas gaminame pagal individualius projektus. Spintų, pertvarų ar drabužinių durims galime pasiūlyti įvairius užpildus. Pagal reikalingą spintos aukštį, ilgį, gylį. Patariame, kiek reikia pasirinkti durų, kaip išdėstyti  vidaus įrangą.

 

Pertvaros

Puikios kokybės guolinių ratukų dėka durys juda lengvai ir be garso. Sistemoje gali būti sumontuotas durų užrakinimas. Pertvarinių sistemų užpildams dažniausiai naudojamas matinis, tamsintas, raštuotas ar skaidrus stiklas, kuris gali būti padengtas raštų sienų apmušalais ar tik peršviečiamais tekstiliniais fototapetais. Vientisą durų užpildą galima suskirstyti horizontaliais aliuminio intarpais. Durų užpildas gali būti derinami tarpusavyje – stiklas su plokšte ir pan. Pertvaros – tai ne tik funkcionali, ilgaamžė, bet ir estetiška bei originali Jūsų interjero detalė.

 

Drabužinės

Dažname interjere yra numatomos vietos drabužinėms. Tai mažos ar didelės patalpos, kuriose, tinkamai suplanavus įrangą, galima sutalpinti begales daiktų. Nedideliuose standartiniuose butuose puikią, kompaktišką drabužinę galima įrengti tamsiame kambarėlyje.

Siūlome pasirinkti LMD plokštes, metalinę ar kombinuotą įrangą, kuri susideda iš lentynų, stalčių, kabyklų, metalinių krepšių, metalinių ištraukiamų ar stacionarių lentynų. Drabužinėse dažnai numatomos vietos dulkių siurbliui, lyginimo lentai, patalynės dėžei, kopėtėlėms ir kitiems buities daiktams.

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews