Ar reikia šiltinti plastikinį langą?

Paskutiniu metu šis klausimas darosi vis aktualesnis. Dauguma galvoja, kad gerai sumontuoto ir kokybiško plastikinio lango nereikia šiltinti. Iš tiesų tai netiesa. Bėgant laikui plastikinius langus kaip ir medinius reikia šiltinti. Kokios priežastys?

Poreikis šiltinti plastikinį langą atsiranda ne iš karto, tik praėjus keleriems metams po montavimo. Dažnai varstant langą guminė tarpinė praranda savo elastingumą, dėvisi ir nepakankamai gerai priglunda prie lango rėmo, atsiranda plyšiai, per kuriuos gali išeiti šiluma. Plyšiai gali atsirasti ir nuo neteisingo furnitūros reguliavimo, sėdant sienai lango rėmas gali persikreipti ir atsirasti plyšiai. Tai visiškai nesudėtinga ištaisyti, tereikia pakeisti gumines tarpines ir sureguliuoti lango vyrius. Keičiant gumines tarpines reikia atkreipti dėmesį į gumos kokybę, nepatartina pirkti pigių ir nežinomų gamintojų tarpinių. Šiandien sutaupysit, bet kitais metais gali prireikti vėl jas keisti. Geros kokybės tarpinių tarnavimo laikas žymiai ilgesnis – iki 8-10 metų.

Lango nuosvyrų apdaila labai dažnai būna skersvėjų priežastimi. Pastebėjus plyšius tarp lango rėmo ir nuosvyrų, juos reikia kuo skubiau užtaisyti. Dar viena dažna skersvėjų priežastis – plyšys tarp lango ir palangės. Šituos plyšius dažniausiai reikia užtaisyti iš išorės.

Plastikinio lango profilis niekada nebūna skersvėjų priežastimi, nes jis skirtingai nei medinis langas negali išbrinkti, perdžiūti ar susisukti.Mūsų siūlomų plastikinių langų profilių aprašymai

Langų montavimas žiemą - mitai ir realybė

Palangė - kas tai?

Joomla 1.6 Templates designed by Joomla Hosting Reviews